sobota 2. listopadu 2013

Když si vás sny najdou

Zdravím Vás milé dámy. Dlouho jsem se na blog nedostala,ale dnešní večer jsem se od počítače nehnula.Mám pro Vás pár fotek.
Vždycky jsem chtěla mít sušené bylinky v kuchyni hned po ruce.Nedávno jsem si v Hortisu koupila tento závěsný kruh a už to v kuchyni voní mátou ,levandulí ,meduňkou a majoránkou.
Nový kovový svícen.Věděla jsem,že v rohu u krbu by se takový dobře vyjímal.A nedávno jsem ho objevila v mém oblíbeném krámku a nemohla jsem odolat.Mám v hlavě hodně plánů co by se mi líbilo si pořídit(jako asi každá z nás).Je příjemné,že některé věcičky si k nám už cestu našly.
Můj experiment.Staré dveře posloužily jako dekorace do rohu za klavír.Společnost jim dělají dva krásné obrazy,které je možné nasvítit lampičkou z Ikea.
Mějte se všechny moc krásně.

10 komentářů:

 1. Zlatíčko, fotografie z Tvého úžasného domova stojí skutečně za to! Hlavně mě dostalo zátiší u krbu se svícnem, je překrásný!!! WHAU! A dekorace na piánu.. uááá krása! Miluji takový styl fotorámečků a dekorace :-) a dveře.. :-) zrovna tu mám takové a přesně něco podobného s nimi zamýšlím, prosím Tě Leničko, kde jsi sehnala ten zdobný svícen.. nebo držák?.. co jsi na dveře připevnila.. Předem děkuji za odpověď a přeji krásnou neděli i nadcházející týden :-)

  OdpovědětVymazat
 2. Leni, moc krásné fotky. Krbové zákoutí je úžasné, to by se mi také líbilo a staré renovované dveře? Prostě luxus!!! Hezkou neděli.
  Alča

  OdpovědětVymazat
 3. rámiky, sviečky, staré drobnôstky, všetko podľa môjho gusta .. tie dvere sa tam neskutočne hodia - raz tiež niečo také plánujem (mám x-inšpirácií, ešte vybrať tú správnu :) ). Príjemný zvyšok víkendu.. Vicky

  OdpovědětVymazat
 4. Klavííííííííííííííííír. Tak to je môj sen!

  OdpovědětVymazat
 5. Leničko, mám moc ráda tvé parapety. Máš je vždy krásně nazdobené. Moc chválím i nákupy, vše ti ladi dokonale.
  Moc zdravím, Helena

  OdpovědětVymazat
 6. Leničko, krásný počin ty dveře,také mám v obýváku dvoukřídlové,je to parádní dekorace!Máš to jako vždy sladěné ,dokonalé!Krásný pohled na tvůj byteček!Daja

  OdpovědětVymazat
 7. hezký blog...krásný advent...Věra

  OdpovědětVymazat
 8. Leni co je s Tebou?????????????????Dája

  OdpovědětVymazat
 9. Vše je moc hezké a svícen u krbu je naprosto parádní.

  OdpovědětVymazat
 10. Máte to moc pěkné. Ten svícen a krb se mi velmi líbí. Doufám, že u nás letos taky dopadne rekonstrukce obýváku. Zatím měly přednost děti, které dostaly dětský nábytek, který si vybrali podle svého a my jim do toho jen minimálně mluvili. :) Naštěstí se dcerky zase tak moc ze řetězu neutrhly, takže žádné Ledové královeství, jak jsem se obával, se nekonalo. :)

  OdpovědětVymazat