pátek 29. června 2012

Skleník v novém kabátku

Dobrý večer milé dámy.Všechny vás moc zdravím.Doufám,že se máte krásně a užíváte si teplý začátek prázdnin.Zase jsem pro vás nafotila pár novinek od nás.Jen mám stále problém s přidáváním přízpěvků na blog,několik pokusů bylo marných.Tady jsem vám vyfotila skleník,který máme s manželem v ložnici.Ale vůbec se nám do ní barevně nehodil.Dlouho na něj mám spadeno,že dostane nový kabátek.A jsem ráda,že jeho čas už přišel.Posuďte,jak se dílko zdařilo.Já jsem maximálně spokojená.Na bílý základ jsem udělala šedou patinu a přední díl dveří vyplnila za sklem králičím pletivem.To jsem si vykoukala nejen v časopisech,ale i u nás na blogu.S pletivem mi pomohl manžel,bez něj bych to nezvládla.
O víkendu jsme měli rodinnou oslavu.Bylo nás jako Hujerových,tak jsme vyndali na terasu náš starý stůl,aby se všichni vešli.Mimochodem,už tam zůstal.Když jsem viděla,jak útulné zatiší tím vzniklo,musela jsem vám to nafotit.Skleník má na sobě první vstvu nátěru.Hodně práce za sebou a ještě hodně práce před sebou.
Jsem maximálně spokojená.Skleník ložnici moc sluší.Když nám pokoj prozáří sluníčko je to kouzelný pohled.Pár drobností jako levandule ,věneček nad postelí....mám z toho opravdu velkou radost.
Tyto krásné oválné talíře jsem koupila ve výprodeji za 40 Kč.Jejich barva je příjemně lila.Budu je používat pro dekorace,nebo je možná pověsím na zeď v kuchyni.Na té cihlové barvě to bude nádherný kontrast.
Mám okolo sebe lidičky,kteří mi dávají krásné dárky.Manželova sestřenka mi dovezla z Anglie krásný domek(ví,jak je mám ráda)a v práci jsem dostala skleněného motýlka,aby mi neuletělo štěstí.....

10 komentářů:

 1. Ahoj Leni, stejný skleník mám v kuchyni. Vám se do ložnice opravdu mnohem více hodí v bílé. Vypadá krásně. Ten anglický domek je nádherný.
  Hezký víkend
  Jana

  OdpovědětVymazat
 2. Nádhera-ty detaily,všechny ty krásy,které doma máš-jsi jednička!Michaela

  OdpovědětVymazat
 3. Leničko,já vždy když jdu na Tvůj blogísek,tak si říkám co za nádheru uvidím ani dnes to není jinak !Jsem ůplně hotová,jsi tak báječná a šikovná plná nápadů , vkusná,nebere mi to hlava,hlavně si drž svůj vytříbený vkus!!!!Tak to já cítím,no a ten Anglický domeček tak to je kapitola sama pro sebe,chtěla bych mít v té podobě celou vesničku ,třeba v zahrádce a večer bych čučela a čučela...Tak si TO vše užij!Ahojky Daja.

  OdpovědětVymazat
 4. Jedním slovem jste šikovná ,ženská která má cit a vkus na zařizování svého hnízda :) Vážně moc pěkné.
  Přeji krásný letní večer .Jarka

  OdpovědětVymazat
 5. Nádherné fotky, miluji podobný styl.

  OdpovědětVymazat
 6. LENIČKO, KRÁSNÁ PROMĚNA. VELICE VYDAŘENÁ.
  FOTEČKY JSOU KOUZELNÉ. MOC HEZKÉ KOUKÁNÍ.
  MĚJ PŘÍJEMNÉ PRÁZDNINY.
  BOHDA

  OdpovědětVymazat
 7. Leni, výsledok je viac než fantastický .... ale mne by to manžel nedovolil :) ... mám podobnú vitrínu v pôvodnom stave.
  Pa

  OdpovědětVymazat
 8. Leničko, u tebe je vždycky moc krásně. Obdivuji tu úpravu skleníku, asi bych se do takového díla nepustila.
  Moc zdravím přeji všem u vás krásné dny.
  Helena

  OdpovědětVymazat
 9. Milá Lenko,
  nevěřila bych, že ten skleník bílým nátěrem dostane tak úžasný šmrnc. A je fakt, že do té ložnice sedí, ale i na té terase mu to slušelo.
  Moc hezké.
  MartinaK

  OdpovědětVymazat
 10. Ahoj Leni,tak ta přeměna toho skleníku se ti povedla,to pletivo je tam suprové....
  Hezký večer
  Jitka

  OdpovědětVymazat