čtvrtek 28. července 2011

Překvapení z Kauflandu


Sedám k počítači se slovy -to musím holkám nafotit,aby si ho mohly koupit.Hned to vysvětlím.Dneska při nákupu v Kauflandu jsem objevila tento stolek.Za 399,-Kč ,tak jsem si hned koupila dva.Jé dřevěný,bílé barvy a moc pěkný.Jeden bude mezi sedačkami v obýváku a druhý si dám vedle postýlky,jako noční stoleček.Už delší dobu mám na podobný zálusk,ale z mého oblíbeného obchůdku,kde ho mají,jsem si ho za 1500,- neodnesla....Nevím jak Vám,ale mně se poslední dobou dějou zajímavé věci.To co mám vysněné a co chci,se mi samo vmotává do života.To samé přeji i Vám .11 komentářů:

 1. Ahoj Leni,stoleček je jak stvořený pro Tvé dárečky,máš to moooooooc hezké,když zasáhné vyžší moc člověk se nestačí divit,že jo?Daja

  OdpovědětVymazat
 2. Leno, stolecek je super. Ten bych taky potrebovala. A za tu cenu, no nekup to :o) Krasny vikend, Katerina

  OdpovědětVymazat
 3. Leni, stoleček jsem viděla v letáku, ale netušila jsem, jak je krásný. Moc mu to u tebe sluší. Ať se ti stále dějí krásné věci.
  Iva

  OdpovědětVymazat
 4. Tak stoleček je úžasný, ale hlavně se mi líbí jeho výzdoba ;-). Soška anděla nebo víly je nádherná a s orchidejí :-).... Alča

  OdpovědětVymazat
 5. LENIČKO, TAK TO JE SUPER KOUSEK.
  VYPADÁ BÁJEČNĚ A TA CENA JE VÝBORNÁ.
  PŘEJI DALŠÍ SUPER NÁKUPY A PĚKNÉ SRPNOVÉ DNY.
  BOHDA

  OdpovědětVymazat
 6. Ahoj Lenni,
  síla myšlenky je mocná! Vesmír se Ti snaží jednoduše nadělit, co si přeješ tím nejlepším způsobem:-). Stoleček je nádherný, taky bych brala aspoň dva, jen nevím, jestli u nás máme Kauf... Hodně štěstí při dalším lovení!

  OdpovědětVymazat
 7. Ahoj Lenka, pekný blog, mám rada takéto vecičky. Tak nech sa Ti darí :-) Ivona

  OdpovědětVymazat
 8. Ahoj Leni,
  chci ti pochválit blog, máš moc pěkné věcičky! Přeji ti, ať se tvá přání plní nadále.Jsem tvůj fanda!

  OdpovědětVymazat
 9. Krásný stoleček,také bych do něj hned šla!Michaela

  OdpovědětVymazat