neděle 25. března 2012

Přiletěl motýlek

V pátek jsem měla na návštěvě kamarádku,která mi dala tyto tři krásné motýlky.Říkala,že já prý budu vědět co s nimi.Jen jsem je uviděla,tak jsem si je představila na svíčce a pěkně tři vedle sebe.
Sena máme doma slušnou zásobu,tak jsem ho použila na výrobu slepičky a kohoutka.Sama jsem překvapená,že se dílko podařilo.Slepičce jsem udělala otevřená záda,abych jí tam mohla dát vajíčka.sobota 17. března 2012

Pozdrav od nás.

Zdravím vás milé dámy.Doufám,že se máte všechny dobře a užíváte si tak krásné dny.Já se už jara nemůžu dočkat.Letos mi ta zima přišla nějak dlouhá.Protože jsem dlouho nic na blog nedávala,nějak nestíhám,tak teď vám to vynahradím.Pár pozdravů od nás.Všem přeji krásnou neděli.Ložnice se dočkala další změny.Pořídili jsme si nové noční stolky.Mám z toho velkou radost.Přestěhovala jsem pár maličkostí a koutek dozdobila.Mám pro vás fotku před a potom.


Už mě znáte.Věnečky u mě mají více použití.Odstrojila jsem vánoční mechový věnec a nechala ho jen tak přírodní.Na římsu jsem vystavila pár kousků zelených skleněných pohárů a karafu.Je to naše slabost. S manželem máme takovou malou sbírku.
Krásnou malou terinu jsem vyaukrovala.Měla jsem radost,že nikdo nepřihodil a já se z ní můžu radovat.Dlouho jsem nic nešila.Tak jsem se rozhodla,že ušiju látková vajíčka,která jsem obdivovala u Pavči na blogu.Výsledek byl tak strašný,že jsem pro uklidnění ušila pár srdíček.Ale s vajíčky to nevzdávám....


Zvykla jsem si měnit motiv obrázku co mám v kuchyni na parapetu.Srdce mi krvácí,protože trhám stránky ze svých oblíbených časopisů,ale výsledek je rychlý a úžasný.